График

Запиши се онлайн по всяко време!

Запиши се

Актуален график

График

Филтрирай
Принтирай/ Запази
Понеделник
  • 08:00 > 09:00
    Йога с Димитър
  • 09:00 > 10:00
    Зумба с Боби
    от 16.09
  • 12:00 > 13:00
    Пилатес с Ани
  • (с предварително записване)
  • 16:30 > 17:30
    Йога за бременни
    от 04.09
  • с предварително записване
  • 17:30 > 18:30
    Карате за деца
    от 02.09
  • от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Power Yoga с Димитър
  • 17:30 > 18:30
    Каланетика
  • 18:30 > 19:30
    Народни танци нап.
  • от 09.09
  • 18:30 > 19:30
    Тае бо
  • 18:30 > 19:30
    Пилатес
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци средно ниво
    от 09.09
  • 19:30 > 20:30
    Ориенталски танци нач.
    от 09.09
  • 19:30 > 20:30
    Терапевтична йога
  • 20:30 > 21:30
    Salsa Cuban
    от 16.09
  • 20:30 > 21:30
    Аржентинско Танго
    от 16.09
Вторник
  • 12:00 > 13:00
    Йога с Нина
  • 12:00 > 13:00
    Обедна Тае Бо тренировка
  • от 12.09
  • 17:00 > 18:00
    Актьорска школа
    от 17.09
  • с предварително записване от 6 до 10
  • 17:30 > 18:30
    Балет за деца
    от 24.09
  • с предварително записване от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Народни танци деца
    от 24.09
  • с предварително записване от 5 до 10 години
  • 18:30 > 19:30
    Табата
  • 18:30 > 19:30
    Salsa NY средно ниво
  • от 24.09
  • 18:30 > 19:30
    Street dance деца
    от 17.09
  • от 5 до 14 години
  • 19:30 > 20:30
    Salsa NY нач. група
    от 24.09
  • 19:30 > 20:30
    Commercial Dance нач.
    от 24.09
  • + 15 години
  • 19:30 > 20:30
    Пилатес с Цвети
    От 15.10
  • С предварително записване
  • 20:30 > 21:30
    Lindy hop
    от 10.09
  • 20:30 > 21:30
    Street dance 14+
  • 20:30 > 21:30
    Commercial Dance средно ниво
Сряда
  • 08:00 > 09:00
    Йога с Димитър
  • 08:30 > 09:30
    Сутрешна Аеробика с Вили
    от 18.09
  • с предварително записване
  • 09:00 > 10:00
    Зумба с Боби
    от 16.09
  • 10:30 > 12:00
    Заедно с мама
    от 18.09
  • До 3-годишна възраст
  • 12:00 > 13:00
    Пилатес с Ани
  • (с предварително записване)
  • 17:30 > 18:30
    Карате за деца
    от 02.09
  • от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Power Yoga с Димитър
  • 17:30 > 18:30
    Каланетика
  • 18:30 > 19:30
    Зумба с Ивелина
  • 18:30 > 19:30
    Ориенталски танци нач.
    от 09.09
  • 18:30 > 19:30
    Тае бо
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци нап.
  • от 09.09
  • 19:30 > 20:30
    Пилатес
  • 19:30 > 21:30
    Кизомба - хореографски клас
  • 20:30 > 22:00
    Народни танци хореографски клас
  • 20:30 > 21:30
    Salsa Cuban
    от 16.09
Четвъртък
  • 12:00 > 13:00
    Йога с Нина
  • 12:00 > 13:00
    Обедна Тае Бо тренировка
  • от 12.09
  • 16:30 > 17:30
    Йога за бременни
    от 04.09
  • с предварително записване
  • 17:30 > 18:30
    Балет за деца
    от 24.09
  • с предварително записване от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Народни танци деца
    от 24.09
  • с предварително записване от 5 до 10 години
  • 18:30 > 19:30
    Табата
  • 18:30 > 19:30
    Salsa NY средно ниво
  • от 24.09
  • 18:30 > 19:30
    Street dance деца
    от 17.09
  • от 5 до 14 години
  • 19:30 > 20:30
    Salsa NY нач. група
    от 24.09
  • 19:30 > 20:30
    Commercial Dance нач.
    от 24.09
  • + 15 години
  • 20:30 > 21:30
    Lindy hop
    от 10.09
  • 20:30 > 21:30
    Commercial Dance средно ниво
  • 20:30 > 21:30
    Street dance 14+
Петък
  • 08:00 > 09:00
    Йога с Димитър
  • 09:00 > 10:00
    Зумба с Боби
    от 16.09
  • 10:30 > 11:30
    Танци за мама и бебе
  • с предварително записване
  • 12:00 > 13:00
    Пилатес с Ани
  • (с предварително записване)
  • 17:30 > 18:30
    Zumba за деца
    от 27.09
  • с предварително записване от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Карате за деца
    от 02.09
  • от 5 до 12 години
  • 17:30 > 18:30
    Каланетика
  • 18:30 > 19:30
    Зумба с Ивелина
  • 18:30 > 19:30
    Тае бо
  • 18:30 > 19:30
    Ориенталски танци
  • средно ниво от 13.09
  • 19:30 > 20:30
    Терапевтична йога
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци средно ниво
    от 09.09
  • 19:30 > 20:30
    Аржентинско Танго
    от 16.09
  • 20:30 > 22:00
    Народни танци хореографски клас
  • 20:30 > 21:30
    Милонга
    два пъти в месеца
  • 20:30 > 21:30
    Commercial Dance средно ниво
Събота
  • 10:00 > 11:00
    Йога с Нина
  • 10:30 > 11:30
    Цигун Тай Дзи
    от 19.09
  • с предварително записване
  • 10:30 > 11:30
    Пилатес
  • 11:30 > 12:30
    H.I.I.T. с Натали
  • 12:30 > 13:30
    Stretching с Натали
  • 13:00 > 14:00
    Хип хоп uMove нач.
    от 14.09
  • +12 години
  • 14:00 > 15:00
    Хип хоп с uMove
    от 14.09
  • +12 години средно ниво
  • 14:00 > 15:00
    Терапевтична йога
  • 14:00 > 15:00
    Power Yoga с Йоана
Неделя
  • 09:00 > 10:30
    Йога с Димитър
  • 10:30 > 11:30
    Zumba за деца
    от 27.09
  • с предварително записване от 5 до 12 години
  • 13:00 > 14:00
    Хип хоп uMove нач.
    от 14.09
  • +12 години
  • 14:00 > 15:00
    Хип хоп с uMove
    от 14.09
  • +12 години средно ниво
  • 17:00 > 18:30
    Специални уроци
  • 17:00 > 18:00
    Power Пилатес с Катя
  • 18:30 > 19:30
    Зумба с Ивелина
  • 18:30 > 20:30
    Кизомба - хореографски клас