График

Необходимо❗️ПРЕДВАРИТЕЛНО записване преди ВСЯКА тренировка и минимална бройка от 5 записани човека:
☝️ до 1 часа преди обедни и вечерни занимания
☝️ до 19:00 часа на предходния ден за сутрешни занимания

При извънредна отмяна на занимание, публикуваме информацията на ФБ страницата ни.

Запиши се онлайн по всяко време!

Запиши се

Актуален график

График

x
Print
 
 
Понеделник
  • 12:00 > 13:00
    Обеден пилатес с Рони
    от 11.10.
  • 18:30 > 19:30
    Народни танци с Цоковци - напреднали
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци с Цоковци
    средно ниво
  • 19:30 > 20:30
    Ориенталски танци нач. ниво
    от 20.09.
  • 20:30 > 21:30
    Ориенталски танци ср. ниво
    от 20.09.
Вторник
  • 12:30 > 13:30
    Fit Body Ball с Диди
  • 13:30 > 14:30
  • 12:30 > 13:30
    Хатха Йога с Катя
  • 17:30 > 18:30
    Зумба със Звезди
  • 18:30 > 19:30
  • 18:30 > 19:30
    Пилатес с Диди
  • 19:30 > 20:30
    Салса и Бачата
    с Иван и Милена
  • 19:30 > 20:30
    Street Dance с Алекс
    10+ години
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци - хореографски клас
Сряда
  • 12:00 > 13:00
    Обеден пилатес с Рони
    от 11.10.
  • 18:30 > 19:30
    Зумба с Ивелина
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци с Цоковци - напреднали
  • 19:30 > 20:30
    Combo Step + Fit Ball с Диди
  • 19:30 > 20:30
    Терапевтичен пилатес с Моника
  • 19:30 > 21:30
    Кизомба хореогр. напр.
  • 20:30 > 21:30
    Народни танци с Цоковци - хореогр. напр.
Четвъртък
  • 12:30 > 13:30
    Fit Body Ball с Диди
  • 12:30 > 13:30
    Хатха Йога с Катя
  • 13:30 > 14:30
  • 18:30 > 19:30
  • 18:30 > 19:30
    Степ аеробика със Стефи
  • 19:30 > 20:30
    Салса и Бачата
    с Иван и Милена
  • 19:30 > 20:30
    Street Dance с Алекс
    10+ години
  • 19:30 > 20:30
    Ориенталски танци нач. ниво
    от 20.09.
  • 20:30 > 21:30
    Народни танци - хореографски клас
  • 20:30 > 21:30
    Ориенталски танци ср. ниво
    от 20.09.
Петък
  • 12:00 > 13:00
    Обеден пилатес с Рони
    от 11.10.
  • 10:00 > 11:00
  • 11:00 > 12:00
  • 18:30 > 19:30
  • 18:30 > 19:30
    Зумба с Николина
    от 01.10.
  • 19:30 > 20:30
  • 19:30 > 20:30
    Народни танци с Цоковци
    средно ниво
  • 20:30 > 21:30
  • 20:30 > 21:30
    Народни танци с Цоковци - хореогр. напр.
Събота
  • 12:30 > 13:30
    Степ аеробика със Стефи
  • 18:00 > 19:30
    Йога Виняса с Катя
Неделя
  • 10:30 > 11:30
    Пилатес с Диди
  • 11:30 > 12:30
    Combo Step + Fit Ball с Диди
  • 13:00 > 14:00
    Зумба с Николина
    от 01.10.
  • 17:00 > 18:00
  • 17:30 > 18:30
    Зумба с Ивелина
  • 18:00 > 20:00
    Кизомба хореогр. напр.